• Obniżka
Pioneer A-70DA
  • Pioneer A-70DA
  • Pioneer A-70DA
  • Pioneer A-70DA
  • Pioneer A-70DA

Pioneer A-70DA-K czarny

7 999,00 zł
6 000,00 zł Zniżka 1 999,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Zintegrowany wzmacniacz streofoniczny z DAC czarny, nowy podniszczone opakowanie w magazynie DSV.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  • Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500 PLN Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500 PLN
  • Atrakcyjne warunki kredytowania Atrakcyjne warunki kredytowania
  • Przyjmujemy sprzęt w rozliczeniu Przyjmujemy sprzęt w rozliczeniu

Klasa i spora masa
Ważący ponad 17 kilogramów A-70DA to nie tylko masa, ale przede wszystkim klasa: oddzielne transformatory sieciowe dla sektorów stopnia wejściowego i wyjściowego dają nie tylko wagę, ale i optymalne warunki pracy bez zakłóceń dla układów scalonych audio – szczególnie gdy, jak w tym przypadku, są one pojedynczo zalane i osłonięte. W przypadku A-70DA opłaca się to podwójnie, gdyż jego stopień wejściowy jest w całości symetryczny. Do symetrycznego wejścia XLR wbudowano nawet oddzielną regulację głośności minimalizującą straty. Dzięki wejściom cyfrowym, A-70DA jest przystosowany do wszystkich nowoczesnych formatów muzycznych. Za pośrednictwem USB obsługiwane są także formaty o najwyższych rozdzielczościach, jak Quad-DSD (11,2MHz) lub PCM z 384kHz i 32bit. Odpowiednikiem tych wysokich rozdzielczości w świecie analogowym są ekskluzywne adaptery MC, które dzięki przełączalnemu elementowi gramofonowemu zaopatrują urządzenie z taką samą precyzją, co rozpowszechnione systemy MM. Obudowa z podwójną podstawą montażową, przyciskiem regulacji głośności wykonanym z metalu i grubymi, aluminiowymi panelami z przodu i po bokach gwarantują estetyczny i elegancki wygląd.
"…Pioneera A-70DA nie jest instrumentem, lecz tylko - i aż - wiernym transmiterem;
kontroluje każdy dźwięk, a w efekcie całą sytuację…“
ODTWARZANIE PLIKÓW AUDIO O WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI
Podłącz komputer bezpośrednio do asynchronicznego wejścia USB. Wbudowany przetwornik D/A ESS ES9016S przetwarza nawet sygnały o najwyższej rozdzielczości, jak Quad DSD do 11,2 MHz i pliki PCM w formacie WAV lub FLAC do 384 kHz i 32 bitów.
ZERO SZANS DLA ZAKŁÓCEŃ
Składające się z trzech części chassis skutecznie ekranuje zasilacz, wzmacniacz wstępny i stopień mocy i zapobiega wzajemnym zakłóceniom. Wzmacniacz wstępny w pełnym układzie symetrycznym oraz symetryczne wejścia Neutrik-XLR osiągają najwyższy możliwy odstęp od zakłóceń. Połączenia XLR są standardem w technice studyjnej i są o wiele mniej podatne na zakłócenia wszelkiego typu.
SKUTECZNE WZMOCNIENIE
Bardzo skuteczny wzmacniacz w klasie D z tranzystorami MOSFET dostarcza 90 W na kanał i umożliwia nadzwyczaj dynamiczne, bogate w szczegóły i precyzyjne odtwarzanie.
IDEALNY DLA MIŁOŚNIKÓW WINYLU
Podłącz swój gramofon z wkładką MM lub MC po prostu do wejścia gramofonowego wzmacniacza i rozkoszuj się swoją kolekcją winyli w najlepszej jakości.
SYMETRYCZNE POŁĄCZENIE
A- 70DA jest wyposażony w 3-pinowe wejście Neutrik XLR. Dzięki w pełni zrównoważonemu przedwzmacniaczowi połączenie XLR gwarantuje maksymalną jakość dźwięku, na przykład we współpracy z odtwarzaczami sieciowymi N-70A lub odtwarzaczem Blu-ray UDP-LX800.

FUNKCJE AUDIO 90 W + 90 W (20 Hz-20 kHz, THD 0,5%, 4 omy) 65 W + 65 W (20 Hz-20 kHz, THD 0,5%, 8 omów) THD: 0,02% (Znamionowa moc wyjściowa -3 dB, 8 omów, 1 kHz)

Gwarantowana impedancja głośników: 4-16 omów (A lub B), 8-32 omów (A + B), 4-16 omów (bi-wiring)

Pasmo przenoszenia (mierzone przy włączonym przycisku DIRECT): SACD / CD, NETWORK, LINE1, LINE2 5 Hz-50 kHz, ± 3 dB

Odchylenie RIAA: PHONO MM 20 Hz-20 kHz, ± 0,5 dB, PHONO MC 20 Hz-20 kHz, ± 0,5 dB

Stosunek sygnału do szumu (IHF, sieć A, zwarcie) SACD / CD: 101 dB Phono: 89 dB (MM: wejście 5 mV) / 74 dB (MC: wejście 0,5 mV)

Bezpośredni wzmacniacz mocy: 110 dB Separacja kanałów SACD / CD: 90 dB (100 Hz), 84 dB (1 kHz), 75 dB (10 kHz)

 Bezpośredni wzmacniacz mocy: 95 dB (100 Hz), 95 dB (1 kHz), 80 dB (10 kHz) Wysoka wydajność klasy Pure Audio ››

Wzmacniacz MOSFET (wzmacniacz klasy D) W pełni zbalansowane obwody przedwzmacniacza Oddzielna konstrukcja dla przedwzmacniacza i wzmacniacza mocy Tryb bezpośredniego źródła Bardzo ceniony przetwornik cyfrowo-analogowy ESS SABRE32 Ultra USB-DAC 384 kHz / 32-bit dla transmisji asynchronicznej Ekranowany podwójny transformator do przedwzmacniacza i wzmacniacza mocy Trans-Stabilizer Selektor głośników A, B, A + B.

CECHY OPERACYJNE Obrabiane maszynowo aluminiowe pokrętło Aluminiowe panele przednie / boczne Automatyczne wyłączanie Wysokiej jakości przewód zasilający Sztywny pod podstawą Aluminiowy pilot do włosów z wykończeniem linii włosów POŁĄCZENIA Ekskluzywne pozłacane terminale głośnikowe (duży typ) Pozłacane analogowe wejście audio (Phono MM / MC, symetryczne, SACD / CD, LINE 1, LINE 2, NETWORK, USB, COAXIAL, POWER AMP DIRECT IN) Wejście USB dla transmisji asynchronicznej Cyfrowe wejście koncentryczne Cyfrowe wejście optyczne Wyjście audio (LINIA 2, TELEFONY) Wejście / wyjście SR Wlot prądu zmiennego (duży typ) WYMIARY I WAGA Wymiary (szer. X wys. X gł.): 435 x 141,5 x 361,5 mm Waga: 17,2 kg