Początki firmy AUDIOtrendt były skromne, za to przepełnione pasją. Naszą przygodę z audio zaczynaliśmy od sprzętu budżetowego, skierowanego do szerszego grona odbiorców. Potem, po krótkim okresie wytężonej pracy stopniowo zaczęliśmy wdrażać coraz bardziej ekskluzywne rozwiązania. Firma ewoluowała i oferta naszego salonu była na tyle bogata, że poprzedni lokal nie spełniał już naszych potrzeb ekspozycyjnych; zaczęliśmy pękać w szwach. Dlatego postanowiliśmy przenieść siedzibę na ul. Sołtysowską, do lokalu, w którym panują zdecydowanie bardziej komfortowe warunki, zarówno pod kątem naszej pracy, jak i obsługi klienta. Obecny salon posiada prawie 200 metrów kwadratowych powierzchni.

Jeżeli chodzi o rozwój oferty, to obecnie posiadamy dostęp do towaru ponad 200 producentów z branży audio/video; staramy się ciągle poszerzać tę wartość. Oprócz tego działamy również pod kątem projektowym, tj. staramy się współpracować z architektami i firmami zajmującymi się wykończeniami wnętrz – wszystko to po to, by sprzęt cieszył nie tylko uszy, ale i oczy naszych klientów, którzy zdecydują się na współpracę z nami.

Uważamy, że – ze względu na profil naszej działalności – bardziej pasuje do nas określenie „projektanci” lub „kreatorzy systemów audiowizualnych”, niż miano „sprzedawców”; w końcu oferujemy naszym klientom coś więcej, niż samą sprzedaż towaru i doradztwo w tej kwestii. My kreujemy i projektujemy przestrzeń audio/video w ich domu, rezydencji czy też mieszkaniu, spełniając tym samym marzenia o tym jedynym, wymarzonym systemie, który fenomenalnie zabrzmi i zaoferuje najlepszy możliwy obraz w obszarze posiadanego przez klienta budżetu. Nie zapominając o naszych początkach – i wyciągając z nich lekcję – szanujemy każdego klienta i możemy pochwalić się ofertą, która zadowoli niemalże wszystkich, niezależnie od zasobności portfela. Tak więc zapraszamy do zawitania w nasze progi, a my postaramy się, korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia, doradzić w wyborze systemu w sam raz dla niego.

Każdy klient może liczyć na pomoc w naszym salonie, niezależnie od posiadanego budżetu. Oferta jest na tyle szeroka, że możemy zaproponować systemy zarówno za 2000, jak i kilka milionów złotych. Komponujemy różnego rodzaju zestawy stereo, kina domowego, projektujemy również systemy audiowizualne przeznaczone do prywatnych sal kinowych. Zajmujemy się także rozwiązaniami typu multiroom, integrując je z automatyką inteligentnego domu.

Idealnym klientem jest osoba, której możemy doradzić i spełnić jej najskrytsze marzenia dotyczące sprzętu audio/video, ale również taka, od której sami możemy się czegoś nauczyć, czerpać od niej wiedzę na różne tematy.

W branży audio nie ma czasu na nudę, ponieważ zawsze pomiędzy przybyciem kolejnych klientów jest sporo towaru do przetestowania, zarówno pod kątem funkcjonalności, jak i sprawdzenia każdej możliwej konfiguracji w systemie; wszystko to po to, by podczas rozmowy z klientem mieć wyobrażenie o brzmieniu sprzętu i móc trafić w jego oczekiwania.

Wynikiem tego zawsze ma być od nas propozycja systemu „skrojonego” idealnie na miarę jego potrzeb i pragnień. Z racji tego, że wszyscy jesteśmy pasjonatami sprzętu audio, zawsze mamy ręce pełne pracy, m.in. przy projektach i inwestycjach, które prowadzimy. Na całe szczęście znajdujemy również chwile na przyjemności; wtedy np. sprawdzamy nowe wydawnictwa muzyczne, które mogą posłużyć nam do testów sprzętu w naszej sali odsłuchowej.

Chcielibyśmy ciągle podnosić jakość obsługi, uczęszczać na różnego typu szkolenia, nieustannie rozwijać swoje umiejętności. Jeżeli zaś mówimy o stronie biznesowej, to ciągle poszerzamy ofertę, dodając nowe rozwiązania rezydencjonalne czy integrujące systemy audiowizualne z szeroko pojętymi systemami sterowania. Staramy się oferować naszym klientom coraz bardziej kompleksowe rozwiązania, ponieważ – biorąc pod uwagę naszą rzeczywistość, która ciągle zmusza nas do poświęcania większej i większej ilości czasu potrzebom życia codziennego, niż przyjemnościom – jest to rozwiązanie dla klientów najbardziej komfortowe; co więcej, osobiście uważamy je za najbardziej profesjonalne. Z przyjemnością zapraszamy do odwiedzenia nas przy ul. Sołtysowskiej 35A, gdzie zawsze serdecznie przyjmiemy każdego, kto zawita w nasze progi.