Gotówka przy odbiorze - pobranie

Wybór płatności za pobraniem umożliwia zapłatę za zamówienie w chwili jego doręczenia przez kuriera. Kwota pobrania jest zawsze zgodna z kwotą podaną w e-mailu wysyłanym do Klienta po złożeniu zamówienia. Płatność za pobraniem możliwa jest tylko do łącznej kwoty 10 000,00 zł.

Przelew na konto

Płatność przelewem na konto to wygodny i najtańszy sposób zapłaty za zamówienie. Przelewu można dokonać z każdego banku lub na poczcie. W tytule przelewu prosimy wpisać numer swojego zamówienia otrzymanego mailem. W momencie wpływu pieniędzy na konto sklepu Audiotrendt, zamówienie zostaje przekazane do realizacji.

Dane do przelewu:

Audiotrendt s.c.
ul. Sołtysowska 35A / LU 1
31-589 Kraków
NIP: 675 164 54 79
Numer konta PEKAO SA:

16 1240 4588 1111 0010 8219 2272

 

Płatność PayU

Płatność ratalna

CA RATY

Dzięki współpracy z Credit Agricole Bank Polska S.A. możecie Państwo skorzystać z opcji płatności: Credit Agricole Raty.

CA Raty dostępne:
- całkowicie online
- do max. kwoty 20 000 zł za zakupy
- bez zbędnych formalności
- spłatę możecie Państwo rozłożyć nawet na 48 miesięcy

Ratę można sprawdzić przy wybranym produkcie lub po zakończonych zakupach – w koszyku.

AUDIOtrendt s.c. Jerzy Szczepański, Ryszard Dominiak oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.

eraty.jpg

Zakupy na raty w systemie kredytowania eRaty banku Santander Consumer Bank.

 

Szyfrowanie

W tej witrynie zamówienia można składać wyłącznie przy użyciu przeglądarki obsługującej technologię SSL (Secure Socket Layer), która zapewnia bezpieczne środowisko szyfrowania przesyłanych informacji nawet 128-bitowym kluczem.