• Gotówka przy odbiorze - pobranie

  Wybór płatności za pobraniem umożliwia zapłatę za zamówienie w chwili jego doręczenia przez kuriera. Kwota pobrania jest zawsze zgodna z kwotą podaną w e-mailu wysyłanym do Klienta po złożeniu zamówienia. Płatność za pobraniem możliwa jest tylko do łącznej kwoty 10 000,00 zł.

 • Przelew na konto

  Płatność przelewem na konto to wygodny i najtańszy sposób zapłaty za zamówienie. Przelewu można dokonać z każdego banku lub na poczcie. W tytule przelewu prosimy wpisać numer swojego zamówienia otrzymanego mailem. W momencie wpływu pieniędzy na konto sklepu Audiotrendt, zamówienie zostaje przekazane do realizacji.

  Dane do przelewu:

  Audiotrendt s.c.
  ul. Sołtysowska 35A / LU 1
  31-589 Kraków
  NIP: 675 164 54 79
  Numer konta: 16 1240 4588 1111 0010 8219 2272 PEKAO SA

 • Płatność PayU

 • Płatność ratalna

  CA RATY

  Dzięki współpracy z Credit Agricole Bank Polska S.A. możecie Państwo skorzystać z opcji płatności: Credit Agricole Raty.

  CA Raty dostępne:
  - całkowicie online
  - do max. kwoty 20 000 zł za zakupy
  - bez zbędnych formalności
  - spłatę możecie Państwo rozłożyć nawet na 48 miesięcy

  Ratę można sprawdzić przy wybranym produkcie lub po zakończonych zakupach – w koszyku.

  AUDIOtrendt s.c. Jerzy Szczepański, Ryszard Dominiak oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.

  eraty.jpg

  Zakupy na raty w systemie kredytowania eRaty banku Santander Consumer Bank.

 

Szyfrowanie

W tej witrynie zamówienia można składać wyłącznie przy użyciu przeglądarki obsługującej technologię SSL (Secure Socket Layer), która zapewnia bezpieczne środowisko szyfrowania przesyłanych informacji nawet 128-bitowym kluczem.