ADVANCE PARIS SMART LINE BX2 biały
  • ADVANCE PARIS SMART LINE BX2 biały

ADVANCE PARIS SMART LINE BX2 czarny

4 450,00 zł
Brutto

KOŃCÓWKA MOCY MONO

Ilość
dostępny

Advance Paris jest marką zarezerwowaną dla grupy urządzeń klasy premium, wyodrębnionych z oferty Advance Acoustic.

Advance Paris BX2 to wbrew pozorom jakie stwarzają gabaryty urządzenia - potężna końcówka mocy dla ambitnych systemów stereo.
W obudowie o 23-centymetrowej szerokości drzemie 215 watów mocy, które przy 4 -omowym obciążeniu rosną do wielkości aż 300W! 
 
Francuskim inżynierom udało się skonstruować bezkompromisową, monofoniczną końcówkę mocy, zdolną napędzić większość dostępnych na rynku kolumn głośnikowych. Wzorując się na flagowej konstrukcji X-A1200 główny nacisk położono na wydajne zasilanie oparte na dużym transformatorze toroidalnym współpracującym z kondensatorami o pojemności aż 10000uF. 

Wszystkie komponenty SmartLine cechuje ponadprzeciętne wyposażenie:
Oprócz wejścia RCA jest także zbalansowane XLR. Uwzględniając potrzeby okablowania bi-wiring zastosowano także podwójne terminale głośnikowe. Dodatkowo na tylnym panelu można znaleźć pokrętło GAIN służące do wstępnej korekcji wzmocnienia od 0 do -12 dB, oraz czterostopniową regulację podświetlenia wskaźnika wychyłowego który zajmuje centralne miejsce na przednim panelu. 
Jak wszystkie współczesne wzmacniacze i końcówki mocy Advance Paris i Advance Acoustic, BX2 posiada możliwość wyboru trybu pracy „High Bias”. 
W trybie tym pierwsza część mocy oddawana jest w analogiczny sposób do klasy A. 

1 Przedmiot