Arcam Solo MUSIC
 • Arcam Solo MUSIC
 • Arcam Solo MUSIC
 • Arcam Solo MUSIC

Arcam Solo MUSIC

7 990,00 zł
Brutto

Urzadzenie all in one 

Ilość
dostępny

 • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 500 PLN Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 500 PLN
 • Atrakcyjne warunki kredytowania Atrakcyjne warunki kredytowania
 • Przyjmujemy sprzęt w rozliczeniu Przyjmujemy sprzęt w rozliczeniu

Arcam Solo Music System stereo all-in-one

Opis produktu

Arcam Solo Music

Arcam był jedną z pierwszych firm audiofilskich, które już dekadę wcześniej przygotowały kompletne systemy stereofoniczne, o dużych walorach użytkowych, świetnym wzornictwie i jednocześnie wyjątkowym dźwięku. System nazwany został Solo i zyskał popularność na całym świecie.

Wykorzystując swoje najnowsze opracowania w dziedzinie wzmacniaczy, a także w strumieniowaniu sygnału cyfrowego, łącząc to z doświadczeniem w odtwarzaniu płyt optycznych, Arcam przygotował kolejny system, nawiązujący do pierwotnego projektu – Solo Music.

Na system składają się odtwarzacz płyt SACD/CD oraz 100W wzmacniacz w stylowej obudowie, będącej równocześnie świetną podstawą dla elektroniki, tłumiąc wibracje i chroniąc układ przed promieniowaniem elektromagnetycznym. Cztery wejścia HDMI (1.4b), koaksjalne, optyczne i liniowe RCA pozwalają zbudować dowolny, dyskretny system w zależności od potrzeb. Co więcej, urządzenie pozwala na streaming sygnału przez łącze Bluetooth, a także za pośrednictwem sieci UPnP – przewodowo i bezprzewodowo. Dostępny jest również tuner FM/DAB/DAB+. Music dostarczany jest z podświetlanym, uczącym się pilotem zdalnego sterowania.

Najważniejsze cechy:

 • odtwarzanie płyt SACD oraz CD
 • przesył za pomocą Bluetooth z rozszerzeniem aptX
 • high-endowe układy wzmacniające i dekodujące
 • wyjątkowa klasa G w układzie wzmacniającym
 • wielofunkcyjny, uczący się pilot zdalnego sterowania
 • 4 wejścia HDMI

 

Funkcjonalność

Amplitunery stereo to połączenie klasycznego wzmacniacza stereo oraz tunera radiowego AM/FM. Ich największą zaletą jest cena oraz ilość zajmowanego miejsca, wadą zaś słabsza jakość dźwięku od porównywalnych cenowo wzmacniaczy.

Amplitunery coraz częściej wypierane są przez zintegrowane systemy stereo wyposażone nie tylko we wzmacniacz stereo oraz tuner radiowy AM/FM, ale także odtwarzacz CD oraz funkcje strumieniowe w postaci odtwarzania plików cyfrowych audio np. MP3, WMA, FLAC, WAV i innych. Niektóre produkty legitymują się nawet wbudowanym modułem Wi-Fi oraz możliwością współpracy z urządzeniami Bluetooth – smartfonami i tabletami.

 

Specyfikacja techniczna:
- Odtwarzanie płyt SACD oraz CD
- Bluetooth z aptX
- Pilot zdalnego sterowania
- Wzmacniacz (klasa G): 2 x 60W (8 Ohm), 2 x 80W (4 Ohm)
- Źródła: 
  1 x SACD/CD
  4 x HDMI
  1 x S/PDIF
  1 x optyczne
  1 x FM/DAB/DAB+
  1 x USB
  1 x RJ45 (Net)/Wifi
  1 x RCA
  1 x 3,5mm
- Wymiary: W420 x H85 x D400 mm

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Arcam objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.

1 Przedmiot