KEF Porsche Design SPACE ONE
  • KEF Porsche Design SPACE ONE
  • KEF Porsche Design SPACE ONE
  • KEF Porsche Design SPACE ONE
  • KEF Porsche Design SPACE ONE

KEF Porsche Design SPACE ONE

1 950,00 zł
Brutto

Słuchawki nauszne z aktywnym tłumieniem hałasu

Ilość
dostępny

  • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 500 PLN Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 500 PLN
  • Atrakcyjne warunki kredytowania Atrakcyjne warunki kredytowania
  • Przyjmujemy sprzęt w rozliczeniu Przyjmujemy sprzęt w rozliczeniu

Legendarne wzornictwo i wyjątkowe możliwości akustyczne.
Dwie światowej sławy marki, znana z unikalnego wzornictwa Porsche Design oraz nagradzana za wyjątkowe możliwości akustyczne brytyjska marka KEF, połączyły siły, aby wykreować luksusową przestrzeń brzmienia Hi-Fi. Zabierz muzykę ze sobą w każde miejsce, na wyjazd służbowy, do sali konferencyjnej lub posłuchaj jej w domu. Zawsze w doborowym towarzystwie i w jakości Hi-Fi.
Zachwycające wzornictwo
Każdy najmniejszy detal SPACE ONE został przemyślany i wystylizowany tak, aby słuchawki przykuwały wzrok swoim wysmakowanym minimalizmem, generując przy tym znakomity dźwięk. Wykonane z odlewanego aluminium z tytanowym wykończeniem i czarnymi motywami model SPACE ONE emanuje wyrafinowaniem i elegancją rozwiązań Porsche Design.
Zakłócenia wytłumione - Dzwięk bez żadnej skazy
Specjalnie dostosowana technologia aktywnego tłumienia zakłóceń KEF pozwala wyeliminować hałas dobiegający z zewnątrz, bez naruszania subtelności i przyjemności z odsłuchu dźwięków płynących ze słuchawek, zachowując wyraziste tony wysokie, satysfakcjonujące tony średnie oraz mocne basy. Precyzyjna technika audio wykorzystana do produkcji słuchawek sprawia, że przekazywana przez nie muzyka jest niezwykle dynamiczna, nie pozbawiając jej wyrazistości i bogactwa przestrzennego, charakterystycznych dla wykonań na żywo. Miękka, zachowująca kształt pianka oddychająca w muszlach słuchawek wytłumia dźwięki z otoczenia, zapewniając idealne warunki do odsłuchu nawet w podróży.
Precyzyjna regulacja Parametrów
Wyposażone w neodymowe 40-milimetrowe przetworniki wyregulowane przez inżynierów KEF, a także duży 20-milimetrowy neodynomowy magnes i lekką cewkę drgającą CCAW głośniki generują wyraziste tony wysokie, satystakcjonujące tony średnie oraz mocne basy.
Materiały odporne na pot
Miękkie, odporne na pot muszle nauszne oraz opaska z imitacji skóry sprawiają, że słuchanie muzyki jest komfortowym zajęciem, nawet podczas długiej podróży.
Aluminiowa opaska
Aluminiowa opaska łagodnie i bezpiecznie opina się na uszach, zapewniając solidne warunki akustyczne.
Wyłączana funkcja aktywnego tłumienia zakłóceń
Funkcję aktywnego tłumienia zakłóceń można włączać i wyłączać, tak aby w razie potrzeby słuchać także dźwięków dobiegających z zewnątrz.
Nawet 50 godzin pracy z funkcją tłumienia zaklóceń
W pełni naładowane akumulatory AAA wystarczają na 50 godzin odsłuchu przy włączonej funkcji tłumienia zakłóceń.
Zabierz je wszędzie
Słuchawki nauszne SPACE ONE można łatwo składać, dzięki czemu można je wygodnie nosić w torbie, a nawet przewozić w kieszeniach siedzeń.

1 Przedmiot