• Obniżka

McIntosh MHP1000

9 600,00 zł
8 350,00 zł Zniżka 1 250,00 zł
Brutto

McIntosh MHP1000

Ilość
dostępny

  • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 500 PLN Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 500 PLN
  • Atrakcyjne warunki kredytowania Atrakcyjne warunki kredytowania
  • Przyjmujemy sprzęt w rozliczeniu Przyjmujemy sprzęt w rozliczeniu

Opis:          

Niezwykła wydajność, ponadczasowe wzornictwo i nienaganna jakość wykonania” są tym, czego można oczekiwać od pary słuchawek McIntosh według Michaela Lianga z HiFi Insider. Twierdzi on, że MHP1000 spełnia te oczekiwania. Są „wygodne podczas długich okresów odsłuchu”, częściowo dzięki „solidnym nausznikom pokrytym miękką skórą” i ich lekkiej, ale pewnej sile docisku. Wokale przechodzą przez „neutralną sygnaturę dźwiękową” z „doskonałą równowagą szczegółów i rozdzielczości bez jasności”, podczas gdy „na poważnie głębokiej bazie” cieszy się hotel California The Eagles.

Do oferty firmy McIntosh wchodzą słuchawki MHP1000 które zostały skonstruowane w celu zaprezentowania w przenośnej formie legendarnego brzmienia urządzeń McIntosh. Połączenie słynnej jakości oferowanej przez McIntosha z wysokim natężeniem sygnału, skutkuje zadziwiającą rozdzielczością dźwięku. Niska waga słuchawek oraz ich wyśmienity komfort są kolejnymi argumentami aby je wypróbować. Impedancja jak i efektywność MHP1000 zostały idealnie dopasowane do natężenia sygnału wyjściowego większości współczesnych urządzeń elektronicznych.

Przetworniki elektroakustyczne o średnicy 40mm zostały specjalnie zaprojektowane przez inżynierów firmy McIntosh. Trójwarstwowa membrana posiada wiskoelastyczną warstwę środkową. MHP1000 wykorzystują innowacyjną technologię ,,Tesla” (opracowaną przez firmę Beyerdynamic), która polega na zastosowaniu bardzo silnych i niecentralnie zamontowanych na membranie przetwornika magnesów neodymowych o wyjątkowo wysokiej skuteczności.

Konstrukcja zamknięta słuchawek izoluje ich użytkownika od zewnętrznych hałasów umożliwiając całkowite oddanie się przyjemno- ści odsłuchu ulubionych nagrań.

Poduszki nauszników i pałąk słuchawek zostały pokryte najwyższej jakości naturalną, miękką w dotyku skórą, która gwarantuje najwyż- szy komfort użytkowania MHP1000

Lekka konstrukcja MHP1000 jak i niewielki nacisk wywierany przez nie na głowę podczas ich użytkowania umożliwiają długie seanse z posiadaną muzyką.

Na wyposażeniu znajdują się dwa odkręcane przewody: jedno metrowy z końcówką o średnicy 3,5 mm oraz trzymetrowy zakończony końcówką o średnicy 6,3 mm. Obie końcówki przewodu są złocone a same przewody są ekranowane celem uzyskania najlepszej jakości dźwięku.

Specyfikacja:

Typ przetwornika: dynamiczny

Rodzaj: wokółuszne, zamknięte

Pasmo przenoszenia: 5 - 20 000 Hz.

Impedancja nominalna: 200 Ω

Czułość: 97 dB /1 mV@ 500 Hz/

Maksymalne natężenie dźwięku: 127 dB

Waga: 382 g

·       

 * uwaga wzmacniacz widoczny na zdjęciach nie wchodzi w skład oferowanego kompletu, został on umieszczony tylko poglądowo

1 Przedmiot