Soundsmith MCP2
  • Soundsmith MCP2

Soundsmith MMP4

3 140,00 zł
Brutto

Przedwzmacniacz gramofonowy

Ilość
dostępny

  • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 500 PLN Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 500 PLN
  • Atrakcyjne warunki kredytowania Atrakcyjne warunki kredytowania
  • Przyjmujemy sprzęt w rozliczeniu Przyjmujemy sprzęt w rozliczeniu

"Lepsza jakość nie musi zrujnować Waszego portfela"…
Przedwzmacniacze Soundsmith, przeznaczone do wkładek MM i MC, są w stosunku do swojej ceny produktami iście rewolucyjnymi – komentarze, jakie można usłyszeć na każdym hi-fi show to potwierdzają. Soundsmith wykorzystuje produkowane przez siebie przedwzmacniacze do prezentacji swoich wkładek – włącznie z najdroższymi wkładkami high-end - na wszystkich pokazach sprzętu audio.
Każdy ręcznie wykonany obwód przedwzmacniacza zostaje umieszczony w aluminiowej obudowie najwyższej jakości i wyposażony w zewnętrzne źródło zasilania DC, a użytkownik otrzymuje proste instrukcje dotyczące ustawienia sprzętu. Wszystkie wzmacniacze Soundsmith posiadają niezwykle dokładne układy korekcji krzywej RIAA.
Przedwzmacniacz MCP2 jest niedrogim sposobem na czerpanie przyjemności z odsłuchu wkładek MC. Został wyposażony w płynną regulację obciążenia (od 10 omów do 5 K omów), aby umożliwić dopasowanie się do dowolnej wkładki MC i dostrojenie parametrów odsłuchu do preferencji użytkownika.
Wbudowane, całkowicie ekranowane, transformatory typu step-up, zapewniają pozbawiony szumów i zniekształceń przekaz dźwiękowy, który pozwala na nieskrępowaną radość odsłuchów Waszych hołubionych winylowych kolekcji. Przedwzmacniacz MCP2 wypadł niezwykle korzystnie w konfrontacji z konstrukcjami które kosztowały nawet 3-4 razy więcej, a firma Soundsmith usłyszała wiele komplementów na jego temat.

Rodzaj wkładki:
(MMP4) Moving Magnet
(MMP3) Moving Magnet
(MMC2) Moving Coil

Obciążenie wejściowe R/C:
(MMP4) 47 k, 100 pF*
(MMP3) 47 k, 100 pF*
(MCP2) 100 ohm, 330 pF*

Wzmocnienie (1KHz):
(MMP4) 34 dB*
(MMP3) 34 dB*
(MCP2) 53 dB*

Właściwości:
(MMP4) Wysokiej jakości, niskoszumowe komponenty
(MMP3) Ultra niski poziom szumów, komponenty jakości high-end
(MCP2) Ultra niski poziom szumów, komponenty jakości high-end

Soundsmith
1 Przedmiot