Acoustic Signature Tango Reference

18 190,00 zł
Brutto

Przedwzmacniacz analogowy

Ilość
dostępny

  • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 500 PLN Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 500 PLN
  • Atrakcyjne warunki kredytowania Atrakcyjne warunki kredytowania
  • Przyjmujemy sprzęt w rozliczeniu Przyjmujemy sprzęt w rozliczeniu

Tango Ultimate przedwzmacniacz gramofonowy

Skonstruowanie dobrze brzmiącego i technicznie doskonałego przedwzmacniacza gramofonowego jest jednym z największych wyzwań w świecie hi-fi. Potrzebna jest właściwa korekcja sygnału wejściowego, co można osiągnąć stosując wyłącznie komponenty o najwyższej precyzji. Dlatego inżynierowie Acoustic Signature mierzą każdą część przy użyciu precyzyjnych narzędzi pomiarowych. Wartości każdego komponentu mierzone są indywidualnie, a selekcja dokonywana jest z tolerancją mniejszą niż 1%. Oczywiście w torze każdego kanału stereo znajdują się elementy identyczne jak te, które im odpowiadają w torze drugiego kanału. Wszystkie te starania prowadzą do osiągnięcia prawie całkowicie liniowego sygnału na wyjściu Tango Ultimate. Zastosowano korekcję pasywną, a następnie aktywną, co daje najlepsze rezultaty.

Sygnał pochodzący z wkładki gramofonowej jest bardzo mały, dlatego wzmocnienie musi być duże. Wzmacniając sygnał wzmacniamy również szum i zniekształcenia, co jest normalne w każdym urządzeniu elektronicznym. W związku z tym wszystkie komponenty zostały tak zaprojektowane, aby przy maksymalnej precyzji wzmacnianego sygnału odznaczać się minimalnymi zniekształceniami. W rezultacie powstał przedwzmacniacz gramofonowy o bardzo dużej czułości i bardzo niskich zniekształceniach. Wszystkie uważnie dobrane komponenty umieszczone są na płytce drukowanej przy użyciu najnowszej technologii CAD. Masa została poprowadzona gwiaździście. Obwody zasilania dostarczają wrażliwemu wzmacniaczowi prąd filtrowany. Na wyjściu pracują ekstremalnie szybkie tranzystory MOSFET w klasie A. Impedancja wyjściowa jest bardzo niska, więc rodzaj zastosowanego kabla nie powinien mieć znaczenia krytycznego.

Urządzenie umieszczone jest w solidnej obudowie z grubego bloku aluminium. Niemagnetyczna obudowa stanowi jednocześnie ekran i zapewnia doskonałą jakość dźwięku.

1 Przedmiot