• Obniżka
  • Nowy

REL T/9x Czarny Outlet

6 690,00 zł
5 690,00 zł Zniżka 1 000,00 zł
Brutto

Subwoofer aktywny

Małe Rysy na obudowie

Ilość
dostępny

  • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 500 PLN Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 500 PLN
  • Atrakcyjne warunki kredytowania Atrakcyjne warunki kredytowania
  • Przyjmujemy sprzęt w rozliczeniu Przyjmujemy sprzęt w rozliczeniu

Zadaniem flagowca dowolnej serii firmy REL jest dostarczenie wszystkiego, szczególnie mocy i dynamiki, w najlepszy w danej serii sposób. Pod tym względem 9x nie różni się niczym od innych, ponieważ zapewnia dobre parametry zarówno w zastosowaniach muzycznych, jak i kinowych. 9x zapewnia jednak jeszcze większą intymność, przejrzystość i szybkość, co oznacza, że nie ma w nim kompromisów między równowagą dźwiękową mniejszych modeli w porównaniu z mocą i skalą modelu 9.

Nowy T/9x ma jeszcze większą moc niż poprzedni model, ale głównym zagadnieniem jest to, że nie poświęca niczego z przejrzystości, aby to osiągnąć. W swojej kategorii cenowej otwiera nowe perspektywy dla posiadaczy wysokiej klasy "podłogowców", "podstawkowców", czy głośników montażowych - aby mogli cieszyć się prawdziwie pełnozakresowym dźwiękiem.

Legendarne złącze wejściowe wysokiego poziomu REL i szybkie filtry są istotną częścią historii REL. Podłączenie przez wyjścia głośnikowe wzmacniacza bez czerpania z niego mocy może wydawać się magiczne, ale prawdziwa magia polega na tym, że dźwięk nabiera naturalnego charakteru. Unikalne strojenie i specjalne ograniczniki oznaczają, że zakres T / x brzmi świeżo, szybciej i bardziej dynamicznie niż wcześniej.

T/x - Nowa seria subwooferów firmy REL

REL Acoustics to doskonały przykład tego, że łatwo jest dać się wciągnąć  w projektowanie produktów z najwyższej półki, zarówno pod względem wydajności, jak i kosztów. Dotyczy to wielu czołowych producentów sprzętu audio

REL oferuje potężny subwoofer nr 25, a nawet jego „sześciopak”. To jednak firma, która dba o każdy poziom cenowy, dlatego w najnowszej serii T/x znajdziemy mnóstwo usprawnień i poprawek w stosunku do wcześniejszej serii T.

Przeprojektowane wzmacniacze

Subwoofery z serii T/x oparto na niezawodnych, drogich wzmacniaczach klasy AB o mocy 125, 200 i 300 W. Wewnętrznie, kluczowe elementy istotne dla zwiększenia przejrzystości i szybkości zostały poprawione do legendarnej jakości REL bez żadnych dodatkowych kosztów. Oddzielne wejścia wysokopoziomowe, wejście niskopoziomowe (niezbędne z uwagi na rosnącą liczbę głośników aktywnych pojawiających się na rynku) pozwalają na naturalne, idealne przejście z głośnika do subwoofera. A w kinie przyda się oddzielne, dedykowane wejście .1/LFE dla basów umożliwia automatyczne przełączanie między muzyką w wysokiej klasy aplikacjach dwukanałowych a kinem domowym bez konieczności zmiany ustawień.

Łączność bezprzewodowa

W REL-u wypracowaliśmy znakomitą reputację budując najlepiej brzmiące i najszybsze systemy bezprzewodowe dostępne w branży. REL nigdy nie polega na kompresji cyfrowej, ponieważ daje ona chudy, pozbawiony życia dźwięk. Zamiast tego udoskonaliliśmy (opcjonalny) system bezprzewodowy Arrow; brzmi on tak szybko i dynamicznie, że z czystym sumieniem możemy zachęcać do korzystania z łączności bezprzewodowej na jednym kanale pary REL, podczas gdy drugi kanał może być połączony za pomocą kabla.

Stylowa obudowa

W nowej serii T/x znajdziemy trzy modele: T/5x, T/7x, T/9x. Różnią się one między sobą wielkością obudowy, średnicą głośnika oraz mocą wzmacniacza. Łączy je jednak nowy projekt plastyczny. Tam, gdzie seria T była po prostu kwadratowym pudełkiem, nowa seria T/x ma zaokrąglone rogi obudowy, nadające jej bardziej wyrafinowany wygląd. Wielu nie zdaje sobie sprawy z intensywnego związku między jakością dźwięku a projektowaniem w firmie REL. Nasi inżynierowie, uznając potrzebę uzyskania wyższych natężeń dźwięku, aby osiągnąć cele związane z większą płynnością i mocą, zwracają się do projektanta, który pracuje nad wymiarami, aby oszukać oko i abyśmy widzieli mniejszą, bardziej kompaktową powierzchnię, mimo że objętość obudowy wzrasta. Zastosowanie delikatnie zaokrąglonych rogów pozwoliło otrzymać mniejszą wizualną masę. Rezultat jest zarówno nowoczesny, jak i klasyczny, bez zbędnych ozdób.

Więcej za mniej

Przeprojektowane przetworniki i wzmacniacze pozwalają tym nowym subwooferom zejść głębiej na basie z jeszcze większą szybkością i wyrafinowaniem niż ich poprzednicy. Biorąc pod uwagę, jak bardzo wzrosły koszty materiałów i wysyłki w ciągu ostatnich kilku lat, wersje T/x są tańsze niż modele, które zastępują.

Specyfikacja Techniczna:

- Typ konstrukcji: Aktywny głośnik promieniujący w górę, pasywny głośnik promieniujący w dół
- Głośniki:
  Aktywny: 10-calowy (254 mm) FibreAlloy
  Pasywny radiator: 10-calowy (254 mm)
- Rozszerzenie niskich częstotliwości: -6 dB przy 27 Hz
- Złącza wejściowe: Neutrik Speakon – wysokopoziomowe (w zestawie 10m), RCA – niskopoziomowe, RCA LFE
- Moc wyjściowa wzmacniacza: 300W RMS
- Rodzaj wzmacniacza: Klasa A/B
- Możliwości połączeń bezprzewodowych: Arrow (Opcja), Zero Compression Single Large Scale Integrated Chip
- Zasilanie: 220-240V
- Wymiary (szer. x wys. x gł.): 370 x 340 x 393 mm
- Waga (netto): 20.6 kg
- Możliwa kolorystyka: High Gloss Black, High Gloss White

Warunki gwarancji:

Produkty marki REL objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.

1 Przedmiot