ADVANCE PARIS X-L1000 biały
  • ADVANCE PARIS X-L1000 biały

ADVANCE PARIS X-L1000 czarny

33 749,00 zł
Brutto

KOLUMNY GŁOŚNIKOWE PODŁOGOWE NA ZAMÓWIENIE

Ilość
dostępny

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 2.

  • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 500 PLN Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 500 PLN
  • Atrakcyjne warunki kredytowania Atrakcyjne warunki kredytowania
  • Przyjmujemy sprzęt w rozliczeniu Przyjmujemy sprzęt w rozliczeniu

ADVANCE PARIS to elitarna grupa  urządzeń wyodrębniona z oferty ADVANCE  ACOUSTIC.

Kolumny Advance Paris X-L1000 są przełomową konstrukcją potwierdzającą aspiracje francuskiej firmy do świata High-End.

Opracowanie koncepcji, szczegółowy projekt i finalne wykonanie to w całości dzieło techników firmy Advance Paris stworzone tylko na podstawie czystych zasad akustyki.

Bezkompromisowość konstrukcji X-L1000 ma zapewnić doskonałą, realistyczną reprodukcję dźwięku wszystkich instrumentów oraz wokali z całym bogactwem harmonicznych i spójnością rytmu.

Potężna obudowa o wysokości 122cm składa się z 3 izolowanych komór wykonanych z płyt MDF (o grubości 4cm!) w których umieszczono poszczególne sekcje: niskotonową z 30cm wooferem, średniotonową z głośnikiem 20cm  i wysokotonową z głośnikiem wstęgowym.

Poszczególne segmenty są od siebie odseparowane, dzięki czemu zniwelowane zostało wzajemne oddziaływanie wibracji między sekcjami. Umiejscowienie głośników dobrano precyzyjnie pod kątem osiągnięcia najlepszej zgodności fazowej.  Same głośniki zostały zaprojektowane tak aby zapewnić jak największą sprawność i wydajność całego układu.

Najlepiej obrazuje to głośnik niskotonowy : 30-centymetrowa membrana z masy celulozowej zasilana jest przez potężny układ magnetyczny. Sama cewka ma średnicę 10cm, a współpracujący z nią  magnes 22cm. Taki głośnik generuje pole magnetyczne o wartości 1,17 Tesli!

Podobną konstrukcję, przy nieco mniejszych rozmiarach ma głośnik średniotonowy. Tweeter to oczywiście wstęga, zaprojektowana tak jak pozostałe głośniki, przy współpracy jednej z wiodących w tej dziedzinie firm europejskich.

Całość osiąga imponującą skuteczność 98dB a producent jako zalecany zakres mocy wzmacniaczy podaje przedział od 10 do 800W. oznacza to że X-L1000 mogą być z powodzeniem wysterowane przez kilkuwatowe purystyczne lampy jak i potężne elektrownie o mocy kilkuset watów.

Kolumny wykończone są wielowarstwowym lakierem fortepianowym w kolorze czarnym. Na zamówienie dostępne są także inne wykończenia kolorystyczne -biały, czerwony czy czarny z elementami drewna.

2 Przedmioty