Tannoy CHEVIOT
  • Tannoy CHEVIOT

Tannoy CHEVIOT

16 000,00 zł
Brutto

Kolumny podłogowe po wystawowe - okazja !

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 2.

  • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 500 PLN Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 500 PLN
  • Atrakcyjne warunki kredytowania Atrakcyjne warunki kredytowania
  • Przyjmujemy sprzęt w rozliczeniu Przyjmujemy sprzęt w rozliczeniu

Kolumny Legacy powstały w oparciu o studyjne produkty, bardzo lubianej i cenionej w latach 70 serii Tannoy HPD.
Środkowy model z serii, Cheviot, to podłogowa kolumna wyposażona w duży 12 calowy głośnik Dual Concentric, doskonałą zwrotnicę z regulacją efektywności i częstotliwości odcięcia wysokich tonów i pozłacane gniazda głośnikowe. Wszystko to zapewnia dostarczenie legendarnych właściwości dźwięku serii HPD, nowej generacji miłośników muzyki.

Kolumny Tannoy Legacy Cheviot to nie tylko kopia oryginału, zachowująca klasyczny wygląd, ale najnowsza jego wersja pełna pożądanych cech wynikających z ewolucji samych przetworników i wzrostu jakości elementów elektronicznych. Każda obudowa wykonana jest ręcznie w Coatbridge w Szkocji. Zbudowana jest z solidnych płyt MDF pokrytych naturalnych fornirem i wyposażona w stabilizujące, 12 milimetrowe gumowe nóżki.

12 calowy przetwornik Dual Concentric o wytrzymałości 500W, z łatwością dostarczy dynamicznego dźwięku o szerokim spektrum odtwarzanych częstotliwości, przy zachowaniu wszelkich zalet punktowego źródła dźwięku. Prezentowana przejrzystość i dokładność reprodukcji, całkowity brak podbarwień, godny jest najlepszych monitorów studyjnych.

Zwrotnica zastosowana w Legacy Cheviot jest fizycznie podzielona na podzakresy. Perfekcyjnie separowane sygnały audio przeznaczone dla przetwornika niskotonowego i wysokotonowego zapewniają klarowne i naturalne odtwarzanie muzyki. Regulacje pozwalają precyzyjnie dopasować brzmienie kolumn do warunków akustycznych panujących w pokoju odsłuchowym. Cheviot wyposażone są w podwójne, pozłacane 24 karatowym złotem, łącza głośnikowe WBT, zapewaniające podłączenie bi-wiring lub bi-amping, a dodatkowy piąty zacisk pomoże zredukować interferencje częstotliwości radiowych (RF) i poprawić klarowność średnich tonów.

Specyfikacja techniczna
- Pasmo przenoszenia: 38 Hz - 30 kHz ±6 dB
- Zalecana moc wzmacniacza: 20-250W Moc ciągła: 125W
- Moc szczytowa: 500W
- Czułość: 91dB/1W/1m
- Impedancja: 8 Ω
- Dual Concentric: niskotonowy, pulpa papierowa 300mm, materiałowe zawieszenie Dual Concentric: wysokotonowy, kopułka aluminiowa 33mm
- Częstotliwość podziału zwrotnicy: 1,2kHz
- Regulacja zwrotnicy: ± 3dB w zakresie 1kHz-30kHz, od 2dB do -6dB na oktawę w zakresie 5kHz-30kHz
- Bass Reflex – podwójny port
- Złącza – WBT pozłacane 24 karatowym złotem
- Wymiary W x S x G w mm: 860 x 448 x 260 mm
- Waga: 29kg
- Obudowa: MDF 19mm

Tannoy