• Obniżka

Magnat Signature 905 Piano makassar

6 069,00 zł
5 049,00 zł Zniżka 1 020,00 zł
Brutto

Kolumna podłogowa

Ilość
dostępny

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 2.

  • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 500 PLN Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 500 PLN
  • Atrakcyjne warunki kredytowania Atrakcyjne warunki kredytowania
  • Przyjmujemy sprzęt w rozliczeniu Przyjmujemy sprzęt w rozliczeniu

Seria 900 Signature łączy w sobie najlepszą technologię głośników z wyrafinowanym, ale ponadczasowym designem obudowy. Wszystkie głośniki z serii 900 mają certyfikat Hi-Res Audio, dzięki czemu są w stanie odtwarzać nawet najwyższe częstotliwości. Dwa głośniki podłogowe, model podstawkowy, głośnik centralny do zastosowań kina domowego i aktywny subwoofer zapewniają idealne połączenie zgodnie z wymaganiami, przestrzenią i przeznaczeniem.

Audiofilska technologia czuje się jak w domu w nisko-rezonansowej obudowie wykonanej z litej płyty MDF, której wnętrze jest wyposażone w liczne wzmocnienia, aby zapewnić maksymalną swobodę od rezonansów. Seria 900 jest dostępna w eleganckim wykończeniu czarnego fortepianu lub w ekskluzywnym wykończeniu forniru Macassar. Dwa porty Airflex z zaokrąglonymi otworami zapewniają, że dokładnie obliczone strojenie bass-refleksu pozostaje całkowicie ciche, nawet gdy powietrze jest wprawiane w ruch na wysokich poziomach głośności. Zdejmowana osłona z tkaniny jest przymocowana za pomocą magnesów. W ten sposób wygląd pozostaje nieskazitelny nawet po usunięciu ochrony tekstylnej. Ponadto zastosowano wysokiej jakości zaciski przyłączeniowe, do użytku grubych kabli, oferując opcję bi-wiring i bi-amp.

Pomimo wysokości nieco ponad jednego metra, Signature 905 można zdecydowanie określić jako pełnowymiarowy. Nie trzeba dodawać, że w wąskiej obudowie znajduje się podwójny moduł wysokotonowy z certyfikatem Hi-Res Audio. Ponadto dostępny jest 170 mm głośnik niskotonowy oraz równie duży, głośnik niskotonowy, oba wykonane z zaawansowanej technologicznie mieszanki materiałów ceramicznych i aluminium. Oprócz tego, że 905 jest idealny jako kompleksowe rozwiązanie do użytku stereo, doskonale nadaje się również jako kanał przedni w zestawie kina domowego, w tym przypadku połączony z Center Signature 93.

Specyfikacja techniczna:

- Pasmo przenoszenia 23 - 55000 Hz

- Kolumna podłogowa, 3,5-drożny, bass reflex

- Super głośnik wysokotonowy 0,75 cala

- Kopułkowy głośnik wysokotonowy 1,2 cala

- 1 x 170 mm głośnik niskotonowy

- Głośnik średniotonowy 170 mm

- Moc (RMS/maks) 190 / 340 watów

- Impedancja 4 - 8 omów

- Podział zwrotnicy 290 Hz, 2.750 Hz

- Zalecana moc wzmacniacza > 30-550 watów

- Czułość 2.8V/1M 93 dB

- Wymiary (WXHXD) 225 x 1010 x 352 mm

2 Przedmioty