McIntosh LCR80 Black
  • McIntosh LCR80 Black

McIntosh LCR80 Pear Maple

12 000,00 zł
Brutto

Głośnik 3-drożny, centralny

Ilość
dostępny

  • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 500 PLN Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 500 PLN
  • Atrakcyjne warunki kredytowania Atrakcyjne warunki kredytowania
  • Przyjmujemy sprzęt w rozliczeniu Przyjmujemy sprzęt w rozliczeniu

Zestawy głośnikowe McIntosh XR50, LCR80, XR100 to wykonane z najlepszych materiałów, audiofilskie kolumny przeznaczone do systemów stereo jak i wielokanałowych.
XR 50 to kolumny podstawkowe, LCR80 są kompaktowymi zestawami o różnorodnym przeznaczeniu, zaś XR100 to pełnopasmowe kolumny podłogowe. Wszystkie są ręcznie produkowane w Binghamton, w stanie Nowy Jork. Inżynierowie firmy McIntosh poświęcili wiele lat pracy nad udoskonalaniem serii XR, używając do ich konstrukcji najlepszych materiałów na świecie, na przykład tytanu w przetwornikach średnio i wysokotonowych.
Typowy zestaw kolumn kina domowego firmy McIntosh może składać się z pary XR100, jednego głośnika LCR80 pełniącego rolę kolumny centralnej oraz jednej pary XR50 odtwarzającej dźwięki kanałów tylnych. Nowa seria XR charakteryzuje się zastosowaniem licznych najnowocześniejszych technologii, które umożliwiają odtwarzanie najwyższej jakości dźwięku. Rezultatem wprowadzenia licznych ulepszeń jest głębsza scena dźwiękowa oraz wrażliwsze i bogatsze oddanie niuansów muzycznych.
Ciekawostką jest zastosowanie maskownic, powleczonych neutralną sonicznie czarną tkaniną, które łączą się z obudową dzięki użyciu magnesów. LCR80 idealnie akustycznie pasują do nowych XR50 oraz XR100 i mogą być ustawione w pozycji horyzontalnej lub wertykalnej, w zależności od zaistniałej potrzeby. Metalowy panel przedni z przetwornikami średnio-wysokotonowymi można zamontować w taki sposób aby idealnie pasował do położenia całej kolumny.
Wbudowane w kolumnę zaczepy poszerzają możliwości różnych sposobów montażu i ustawienia kolumny w posiadanym systemie kina domowego. LCR może być podłączony do wzmacniacza o mocy do 300 Watów na kanał.
Wiele osób uzna, że LCR80 to idealna kolumna tak do zamontowania na półce lub ścianie jak do ustawienia w wolnej przestrzeni sali kina domowego. Wszystkie wymienione kolumny dostępne są w trzech kolorach drewnianych oklein o wysokim połysku: czarnym, perłowym klonie i czerwonym orzechu.

System Type: Sealed 3-Way Flexible Placement
Impedance Nominal: 8 ohms
Power Rating: 75 to 300 watts
Woofers Each speaker: (2) 6" Cast Frame, LDHP, Poly Cone
Midrange Each Speaker: (2) 2" Inverted Titanium Dome
Tweeters Each Speaker: (1) 3/4" Titanium Dome
Frequency Response: 80Hz-45kHz SPL, 2.8V/1m 81dB
Crossover Frequencies: 500Hz-8kHz
Dimensions H x W x D: 8" x 24" x 6"
Weight: 10.9kg

1 Przedmiot