• Nowy

Klipsch The Fives czarny

1 749,00 zł
Brutto

Aktywna kolumna podstawkowa Klipsch The Fives czarna

Ilość
dostępny

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 2.

  • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 500 PLN Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 500 PLN
  • Atrakcyjne warunki kredytowania Atrakcyjne warunki kredytowania
  • Przyjmujemy sprzęt w rozliczeniu Przyjmujemy sprzęt w rozliczeniu

KLIPSCH THE FIVES

Klipsch wprowadził do sprzedaży nowy, aktywny kompaktowy zestaw głośnikowy – The Fives. Jest to w pewnym sensie rozwinięcie idei znakomitego modelu The Sixes, jednak w mniejszej obudowie i z lepszym wyposażeniem.

 

Aktywna kolumna podstawkowa Klipsch The Fives

Specyfikacja techniczna:
- Łatwy w użyciu dwukanałowy system audio o wysokiej rozdzielczości, który można podłączyć praktycznie do wszystkiego za pomocą HDMI-ARC
- Potężny, wierny dźwięk z dedykowanych głośników prawego i lewego dla dużej, odważnej sceny dźwiękowej
- Dekodowanie w wysokiej rozdzielczości (192 kHz / 24 bity)
- Dynamiczny korektor basów
- Dyskretny DSP
- Podłącz bezpośrednio do telewizora za pomocą HDMI-ARC i płynnie steruj potężnym, dynamicznym dźwiękiem za pomocą pilota telewizora
- Dzięki HDMI-ARC, zintegrowanemu przedwzmacniaczowi gramofonowemu, technologii bezprzewodowej Bluetooth, cyfrowym optycznym, analogowym wejściom RCA i USB, te głośniki działają z niemal wszystkim
- Wyjście subwoofera

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Klipsch objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.

 

Dzięki wejściu HDMI z ARC nowe głośniki stają się lepszą alternatywą dla tradycyjnego soundbara, jak podkreśla producent. Lepszą przede wszystkim ze względu na walory przestrzenne, ale nie tylko. Naturalność i swoboda brzmienia, jaką zapewniają większe przetworniki odgrywają tu istotną rolę.

Piątki wyposażono w charakterystyczną dla Klipscha tubę średnio-wysokotonową Tractrix 90 x 90 stopni z tytanowym przetwornikiem kopułkowym LTS oraz 4,5-calowy (114 mm) głośnik o dużym skoku membrany i magnetyczną maskownicę w stylu vintage. Staromodną stylistykę, podobną do modeli z serii Heritage, podkreślają dwa metalowe pokrętła wystające z górnej ścianki. Jedno służy do wyboru wejść, drugie – do regulacji głośności. Oczywiście w zestawie znajduje się pilot zdalnego sterowania.

Zestaw wejść obejmuje złącze optyczne, koncentryczne, USB typu B (do podłączenia komputera), wspomniane HDMI oraz parę analogowych cinchów. Jest też wyjście dla subwoofera aktywnego oraz wbudowany moduł Bluetooth. Tak bogatym wyposażeniem nie może się pochwalić zbyt wielu rywali. Wbudowany przetwornik c/a jest kompatybilny z sygnałami PCM 24 bity / 192 kHz. Funkcja Dynamic Bass EQ uwypukla niski zakres pasma przy małych poziomach głośności. Kolumny łączy się za sobą dedykowanym kablem zakończonym 4-stykowym stykiem, służącym do transmisji sygnału audio, a tylko jedną z nich podłącza do zasilania. Wzmacniacz obsługujący sekcję nisko-średniotonową ma moc 60 W RMS, zaś sekcję wysokotonową – 20 W RMS. Pasmo przenoszenia systemu wynosi od 50 Hz do 20 kHz, maksymalny poziom głośności to aż 109 dB.

Głośniki są dostępne w matowym wykończeniu czarnym lub w orzechowym fornirze z naturalnego drewna, co w tej klasie również nie zdarza się zbyt często. Planowana na wiosnę bezpłatna aplikacja Klipsch Connect zapewni przeprowadzanie aktualizacji oprogramowania i będzie zawierać wygodny podręcznik szybkiej instalacji.

 

 

Gdzie kupić: Salon Audiotrendt Kraków 

Kontakt:

www.audiotrendt.com.pl

AUDIOtrendt Najlepszy i Największy* salon audio/video w Małopolsce!
ul. Sołtysowska 35a/LU1, 31-589 Kraków
tel.: 12 686 10 15
tel.: 12 358 63 43
tel.: 791 063 315
tel.: 509 188 477
e-mail: kontakt@audiotrendt.com.pl

 

Zapraszamy od poniedziałku do piątku między 11:00 – 19:00,
sobota 10:00-14:00

 

Dojazd do salonu AUDIOtrendt od CH M1
https://www.youtube.com/watch?v=Z5wQ-zkq2nA

 

Wirtualny spacer po Salonie AUDIOtrendt:
https://goo.gl/maps/nrY4s

 

NAJLEPSZE MARKI W JEDNYM MIEJSCU w KRAKOWIE ( inni piszą podobnie, ale to Państwo możecie zweryfikować, serdecznie zapraszamy ) *

 

* z największą ilością sprzętu i różnorodnością marek na miejscu w Salonie Stacjonarnym

Cechy, dane techniczne i wygląd produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

2 Przedmioty