Atlas Cables Interkonekt analogowy RCA-RCA Element Superior (0,75m)

329,00 zł
Brutto

ATLAS CABLES: ELEMENT SUPERIOR interkonekt stereo 2*RCA 0,75m

Ilość
dostępny

  • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 500 PLN Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 500 PLN
  • Atrakcyjne warunki kredytowania Atrakcyjne warunki kredytowania
  • Przyjmujemy sprzęt w rozliczeniu Przyjmujemy sprzęt w rozliczeniu

ATLAS CABLES: ELEMENT SUPERIOR interkonekt stereo

 

Atlas Cables, specjalizujący się w technice kablowej wprowadził do handlu swój najnowszy interkonekt stereo – Element Superior.
Po zbadaniu korzyści, jakie niesie ze sobą technologia zgrzewania na zimno w porównaniu do lutowania, Element Superior jest pierwszym kablem w ofercie Atlas'a, który zawiera 100% kalibrowane złącza zaciskowe. Główną zaletą tej technologii jest niezmienność charakterystyki sygnału. Przewód wykonany z miedzi OCC może zostać całkowicie zakończony wtykami Integra RCA, które mają niską masę i zapewniają minimalne straty.

 

Zakończenie kabla jest zazwyczaj jego najsłabszym ogniwem, Atlas przeprowadził rozbudowane badania w celu znalezienia połączenia, które jest akustycznie przezroczyste i gwarantuje odpowiedni poziom konsystencji. Uzyskana technologia zgrzewania na zimno eliminuje wszelkie niepożądane efekty jeśli chodzi o wydajność kabla.

 

Kevin Kelly (dyrektor zarządzający Atlas Cables): Różnica w efektywności spowodowała, że nowa technologia łączenia na zimno ma wiele zalet, w stosunku do tradycyjnej techniki lutowania. Może się to wydawać drobnostką, ale gdy pracujesz w celu stworzenia najbardziej wydajnego przewodu w swoim przedziale cenowym to korzyści stają się oczywiste. Chociaż jest to przewód budżetowy, cieszymy się z otrzymanych rezultatów, a efektywność mówi sama za siebie.

 

Nowe wyposażenie Element Superior opracowane przez Atlas gwarantuje, że przepływ pomiędzy urządzeniami został w istotny sposób udoskonalony dzięki niskiej masie nieprzewodzących wtyków Integra RCA, eliminując tym samym wszelkie niekorzystne efekty, jakie niesie ze sobą technika tradycyjnego lutowania.

Zmiany nie dotyczą tylko połączeń. Atlas zwiększył także o 20% ilość miedzi w przewodniku, która teraz znajduje się w stabilizowanym, polietylenowym dielektryku (w celu zwiększenia przepustowości). Została również zwiększona średnica kabla, w celu poprawy jego charakterystyki impedancyjnej. Element Superior wykończony jest polietylenową powłoką zewnętrzną w kolorze perłowo-srebrnym.

 

·         0.75 m – 329 zł

·         1.00 m – 359 zł

1 Przedmiot