Denon AVR-X1600H

2 599,00 zł
Brutto

Denon AVR 1600H

Ilość
dostępny

  • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 500 PLN Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 500 PLN
  • Atrakcyjne warunki kredytowania Atrakcyjne warunki kredytowania
  • Przyjmujemy sprzęt w rozliczeniu Przyjmujemy sprzęt w rozliczeniu

Denon AVR-X1600H to podstawowy odbiornik AV, wyposażony w wiele funkcji dostępnych w droższych modelach tej firmy. Odbiornik AV ma konfigurację 7.2-kanałową i obsługuje wszystkie popularne formaty surround. Denon AVR-X1600H zawiera procesory Dolby Atmos, DTS: X i DTS Virtual: X dla najnowszych formatów obiektowych, które są używane podczas nagrywania coraz większej liczby filmów na BD. Miłą niespodzianką w odbiorniku AV tej klasy jest obecność systemu automatycznej kalibracji dźwięku przestrzennego Audyssey MultEQ XT, działającego z wykorzystaniem dołączonego zdalnego mikrofonu.

Wzmacniacze wszystkich kanałów odbiornika Denon AVR-X1600H są zbudowane na komponentach dyskretnych i zapewniają znaczny prąd wyjściowy, co pozwala na efektywną pracę z najbardziej zróżnicowaną akustyką. Do podłączenia głośników służą niezawodne zaciski śrubowe, dogodnie umieszczone w jednej linii na dole panelu przedniego.

Odbiornik AV jest wyposażony w pięć wejść HDMI (i kolejne dodatkowe na panelu przednim) oraz wyjście HDMI. W przypadku połączeń HDMI istnieją technologie, takie jak ARC (Audio Return Channel) i CEC. Obsługuje transmisję wideo 4K z szerokim zakresem dynamiki HDR i Dolby Vision.

Wśród innych danych wejściowych można zauważyć obecność wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy dla wkładek MM, który z pewnością spodoba się właścicielom odtwarzaczy winylowych. Denon AVR-X1600H ma również port USB do podłączania przenośnych nośników.

W amplitunerze AVR-X1600H firmy Denon wrażenia odsłuchowe w sieci są zapewniane przez łączność Ethernet i Wi-Fi, a Bluetooth zapewnia również bezpośrednie wyjście sygnału z przenośnych gadżetów. Odbiornik AV może być wykorzystywany jako część systemu bezprzewodowego HEOS ze sterowaniem za pomocą aplikacji lub przy użyciu liniowych wyjść analogowych.

Denon AVR-X1600H ma dynamiczny i zrównoważony dźwięk z mocnym, skupionym basie. Odbiornik AV będzie doskonałą bazą dla uniwersalnego systemu przeznaczonego do oglądania filmów oraz słuchania muzyki różnych gatunków.

Nowe funkcje HDMI oraz bezkompromisowe możliwości łączności
Nowe amplitunery AV z serii X Denona oferują obsługę nowego standardu eARC (enhanced Audio Return Channel), który dostarcza nieskompresowany i kodowany obiektowo dźwięk z telewizora do amplitunera za pomocą pojedynczego kabla HDMI wykorzystując tryb ALLM (Auto Low Latency Mode) dla gier wideo. Dzięki obsłudze eARC, 4K Ultra HD i pełnej kompatybilności wszystkich portów HDMI z HDCP 2.3, amplitunery AV tej serii zapewniają bezproblemową łączność z najnowszymi telewizorami 4K i 8K następnej generacji, a także streamerami, konsolami do gier i innymi odtwarzaczami multimedialnymi. Treści audio z telewizora można przesłać do drugiej strefy, jak również do głównej strefy za pośrednictwem HDMI, korzystając z nowej funkcji dystrybucji dźwięku TV. Jakość treści wideo dostarczonej do telewizora lub projektora jest bezkompromisowa dzięki najnowszym technologiom wideo 4K, takim jak Dolby Vision, HDR10 oraz HLG. Amplitunery AV z serii X są również zgodne ze standardem HDCP 2.3, zapewniając kompatybilność z najnowszymi treściami chronionymi przed kopiowaniem.

1 Przedmiot